متن باز

نسخه جدید CentOS Linux 7

مقدمه
از زمان انتشار Red Hat Enterprise Linux 7.3 ، ما منتظر نسخه جدید CentOS هستیم. و البته ، جای تعجب نیست که Karanbir Singh روی آن کار کرد و در  official mailing list ، از انتشار CentOS Linux 7 خبر داد.

چه خبر
همانطور که در این پیام راه اندازی گفته شد ، “به روزرسانی های منتشر شده از زمان مسدود کردن ISO و نصب محتوای رسانه ای ، همراه با نسخه منتشر شده ، در نسخه آزمایشی به روزرسانی ها ارسال می شوند. این شامل محتوا از اواخر نوامبر ۲۰۱۶ و دسامبر ۲۰۱۶ است ، بنابراین هر کسی که نصب جدیدی را اجرا می کند بسیار مایل است که بلافاصله پس از اتمام نصب عملیات “yum update” را اجرا کند. فقط با اجرای “yum update” می توانید تمام به روزرسانی ها ، از جمله محتوای منتشر شده امروز را روی دستگاه CentOS Linux 7 / x86_64 خود اعمال کنید.

چند به روزرسانی مهم:

پشتیبانی از پردازنده های Core i3 ، i5 و i7 اینتل و I2C در پردازنده های Core نسل ۶
بسته های مختلف دوباره ساخته شده است. برخی از اینها samba ، squid ، systemd ، krb5 ، gcc-libraries ، binutils ، gfs-utils ، libreoffice ، GIMP ، SELinux ، firewalld ، libreswan ، tomcat و open-vm-tools هستند.
SHA2 توسط OpenLDAP پشتیبانی می شود
پشتیبانی ECC به OpenJDK-8 ، PerlNet: SSLeay و PerlIO :: Socket :: SSL اضافه شد
بلوتوث LE اکنون پشتیبانی می شود
پیش نمایش فناوری: از جمله پشتیبانی از Btrfs ، OverlayFS ، CephFS ، DNSSEC ، kpatch ، درایور هسته سیسکو VIC و usNIC ، مجازی سازی تو در تو با KVM و فشرده سازی چند رشته ای xz با ساخت rpm

آخرین نسخه های CentOs را از لینک میتوانید دریافت کنید.

بنابراین ، زمان ارتقا رسیده است!

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا